ANDROİD UYGULAMALARI
AR-TR Dictionary


Arapça Türkçe sözlük

Dosya büyüklüğü: 2.78 mb

BT Mono
Android Bluetooth kulaklıkla müzik dinleme programı (Süper BT Mono Froyo Pro)
 Denenen cihazlar. 
HTC Desire HD
HTC Desire
Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S2
HTC EVO 3D
Huawei U8230
Huawei İdeos X5
Motorola Millestone
VF945
HTC HD2 (snaykeder ekleme
Android Bluetooth kulaklıkla müzik dinleme programı (Süper BT Mono Froyo Pro))


Eminim ki tüm cihazlarda çalışır.
Dosya büyüklüğü: 290 kb
Web of Cam

Video izleme nedir? Neden bunu yapmak gerekiyor? Bu çok para maliyeti var mı? "Web of Cam" size her zaman ve her yerden, sadece bir cep telefonu ile umurumda insanlar ve şeyler izlemek için izin verir!
 
Sadece Android, iOS veya Nokia S60 telefonları ya da tablet üzerine "Web of Cam" yükleyerek, bir Wi-Fi ağ üzerinden gerçek zamanlı olarak başka bir cep telefonu ya da PC tarayıcısından video görmek mümkün olacak.

Bir Kamera veya Görüntüleyici ünite içine cep telefonu yapılandırabilirsiniz. Alternatif olarak, bir web tarayıcısı için Kamera aygıtta görüntülenen URL'yi girin ve PC'den video izleyebilirsiniz.

Apart Android, "Web of Cam" de iPhone, iPad ve Nokia S60 aygıtları destekler. Diğer platformlar için uygulama indirmek için web sitemizi http://webofcam.com ziyaret ediniz.

Şimdi ev işleri ile meşgul iken Kestirmelerin bebek izlemek için telefon ya da tablet kullanmaya başlayabilirsiniz!

Özellikler:
- Yüksek kalitede kararlı video streaming
- Otomatik kamera bulma ve eşleşme. Hayır elle kablosuz kamera IP girmeniz gerekir.
- Kameralar için şifre koruması
- Ayarlanabilir video çözünürlüğü ve beyaz dengesi
- Güç ve yaşam-zaman kazanmak için kamerayı LCD kapatabilir miyim.


- Cam Android sürümü Web birden izleyiciler eşzamanlı bağlantı destekler.
Dosya büyüklüğü: 1.25 MB


Funny Mouth
Ağzınızı gerçek zamanlı olarak taklit edebilen eğlenceli bir simülasyon. 
Funny Mouth, sesinizi algılayarak ağzınızı gerçek zamanlı taklit edebilen son derece keyifli bir simülasyon uygulamasıdır. Ekrana gelen ağız şekillerinden herhangi birini seçtiğiniz an eğlence başlıyor! 
Bayan, iskelet, domuz ve takma diş gibi tam 17 adet farklı ağız şeklinden birini seçtikten sonra telefonunuzu ağzınızın önüne doğru tutun ve konuşmaya başlayın. Ekrandaki ağız, sesinizle gerçek zamanlı olarak hareket etmeye başlayacaktır. 
Uygulamayı çalıştırdığınızda önce ortam sesi ve daha sonra da sizin sesinizle bir kalibrasyon ayarlaması yapılacak. Bu sayede uygulama sizin sesinizi daha kolay algılayabilecektir. 


Telefonunuzu ağzınıza tutarak konuşun, gülün, şarkı söyleyin veya bağırın. Seçtiğiniz ağız sizi taklit edecek ve oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.
Dosya büyüklüğü: 6.37 MBAppSaver
Android cihazınızdaki uygulamaları apk dosyasına dönüştürebilirsiniz. 
Bu yararlı uygulama sayesinde Android cihazınıza yüklediğiniz uygulama ve oyunları apk dosya formatına dönüştürebilirsiniz. 
Örneğin cihazınızın yazılımını değiştireceksiniz, bu durumda cihazınızda yüklü olan uygulamaları apk dosyasına çevirerek yedekleyebilir, istediğiniz zaman tekrar geri yükleyebilirsiniz. Yada cihazınızdaki uygulamaları arkadaşlarınıza göndermek istiyorsunuz. Bu durumda da uygulamayı kolayca apk dosyasına çevirip arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. 
Bunlara ek olarak appSaver, cihazınızdaki uygulamaları SD karta yükleme ve taşıma özelliklerine de sahip
Dosya büyüklüğü: 340 kb

A-Tools - ALL IN ONE COLLECTION TOOLS

Günlük kullanım için araçlar. (PUSULA, HESAP, TIMER, IŞIK (TORCH), SES NOTLAR, cetvel, EMF, MERCEK, AYNA, SEVİYE ve yüzey ölçer,SU TERAZİSİ,METAL DEDEKTÖR)

Dosya büyüklüğü: 3.40 MBKnots Guide

Knots Guide, Android  işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanabileceğiniz, bağlama, dekoratif, dağcılık, balıkçılık gibi 10 farklı kategori içeren 92 farklı düğüm anlatan ücretsiz bir düğüm atma rehberidir.
Dosya büyüklüğü: 7.57 MBPhases of the MoonAndroid için Ay’ın Evreleri uygulaması, Android cihazınızın ekranına Ay’ın en güncel evresini getirecek. 
Ay ile çok mu ilgilisiniz? O halde canlı duvar kâğıtları, Widget’lar ve aylık takvim ile bu 3-D simülasyonu Android’iniz çok sevecek. 


Sürekli gerçek zamanlı veri güncellemesi alan Ay’ın evrelerinin 3-D simülasyonu ile Ay, avuçlarınızın içinde olacak. Ay’ın doğma zamanları, aydınlatması, Ay evresinin adı, burç konumu ve Dünya’ya olan uzaklığı gibi ihtiyacınız olan tüm bilgileri bu uygulamada bulabileceksiniz. Ayrıca aylık takvim sayesinde Ay’ın gelecek haftalarda görüntüsünün nasıl olacağını da görebileceksiniz.
Dosya büyüklüğü: 4.8 MBYeni Google Maps... İnternet Bağlantısız...
İnternet düyasının en işe yarayan uygulamalarından GM ( Google Maps ) akıllı telefonlarla cebimize girince çok daha işe yarar bir hal aldı. Ancak PC'de olduğu gibi malesef telefonlarda da harita paftaları ihtiyaca göre o an yükleniyor ve kapatıp açınca aynı yerlere bakmak için aynı haritaları tekrar yüklüyorsunuz. Yani sürekli bir şekilde internet bağlantısına ihtiyacınız oluyor, kablosuz ya da gsm... GM'in en büyük eksiği, data bağlantın yoksa harita da yok. Artık bu sorun eskide kaldı. Artık GM'in indirdiği haritaları sd kartınıza depolayıp, aynı haritaları tekrar tekrar indirmeyeceksiniz. Daha önemlisi data bağlantınız yokken bile bölge haritalarına bakabileceksiniz. Üstelik hem sokak haritalarını, hem uydu fotoğrafları hem de topoğrafik haritalar. Tüm bunlar GM'4.6.0'a sadece bir kaç satır eklenerek yapılmış. Tek fark indirdiği haritaların tamamını sd kartta saklaması. Buradan başlayalım... 1- GM BRUT'u pc'ye indirin 2- Uygulamayı sd karta taşıyın 3- sd karta taşıdığınız maps4.6.0.4686-brut-renamed-tagged adlı uygulamayı telefona kurun, Kurulum zaman alabilir... 4- Artık Üzerinde kırmızı harflerle BRUT yazan GM, Navigasyon ve Latitude uygulama ikonları orjinallerinin yanında belirecektir, bu normal bir durum... ("sistem uygulamaları" oldukları için orjinal GM uygulamalarını kaldırmayın) 5- Haydi uygulamayı çalıştırın ve orjinal GM'den hiç farkı olmadığını göreceksiniz ŞİMDİ doğruca 6.adım!!! 6- Bu adım önemli!!! uygulama açık, menu'ye bas, diğer'e bas, BRUT MODE'a bas, READ MAP FROM CACHE ve SAVE MAP FROM CACHE seçili olsun. Ek Bilgi: Harita paftaları sd kart ana dizininde brut.googlemaps\tiles\ klasörü içindeki 3 farklı klasör ( yol, uydu foto ve topoğrafya ) içinde çok özel bir dosyalanma sistemi ile saklanmaya başlayacaktır. Belki aradabir brut.google maps klasörünün yedeğini bilgisayarınıza atabilirsiniz, böylece ileride gerekirse kopyala yapıştır şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca haritada nereye nasıl baktığınızı kaydettiğinde büyültme ve küçültme boyutlarınıda ayrı kaydeder.
Google Maps brut
Dosya büyüklüğü: 5.35 MB

 Google Maps 6.5
Dosya büyüklüğü: 6.15 MB

Winamp
Winamp, Android cihazlar için hazırlanmış ve dünyanın en çok kullanılan medya oynatıcılardan biridir.
 Winamp ile mobil cihazda yer alan başta müzik dosyaları olmak üzere çeşitli medya dosyalarını oynatmak mümkün. Bugüne kadar klasik bilgisayar deneyimi üzerinde başarılı bir şekilde medya oynatma hizmeti sunan Winamp, artık Android cihazlarda da bu keyfi size yaşatabiliyor.


Çeşitli araçlarla farklı kullanım olanakları da sunabilen Winamp, çevrim içi radyo yayınlarını da internet üzerinden sağlayabiliyor.
Dosya büyüklüğü: 2.4 MBPhotoSpeak(Fotoğraflarınızı Konuşturun)


Uygulamanın Açıklaması
Kameradan çektiğiniz yada telefonunuzda bulunan fotoğraflarınıza canlılık kazandırıyor. Konuştuklarınızı tekrarlıyor, göz kırpıyor, parmağınızı takip ediyor ve bunların yanında gözlük ve saç ekleyebiliyorsunuz. Eksik yanı işlemcisi hızı düşük olan telefonlarda biraz fotoğrafı işlemesi gecikiyor 3-4 dkyı bulabiliyor ama arkaplanda çalışma özelliği olduğundan beklemek zorunda kalmıyorsunuz, tekrar uygulamaya döndüğünüzde fotoğrafı işlemiş oluyor.
Dosya büyüklüğü: 2.4 MB
İlk YARDIM


Hayatımızın her anında bizim ve çevremizdekilerin başına gelebilecek olan kazalara ve acil yardım gerektiren sağlık sorunlarına Kızılay kaynaklarıyla hazırlanmış bu uygulama ile seyirci kalmayacak ve bilinçli yardımlarla onlara ilk yardım uygulayabileceksiniz.Ayrıca bütün gerekli telefonları ister rehberinize aktarabilecek, ister bir tuşla direk arayabileceksiniz.

Dosya büyüklüğü: 2.53 MB
Motion & Sound AlarmTelefon çalınma veya kaybolma durumda işinize yarayacaktır. 
Sizin belirleyeceğiniz ses veya sallanma şiddetine bağlı olarak, telefonunuzun masanın üzerinden  hareketi durumunda sizi alarm veya daha önce belirlenmiş olan numarayı arayarak sizi uyarır.
Dosya büyüklüğü: 400 kb


HourFace

HourFace yüzünüzde yaşlanma etkilerini göstermektedir inanılmaz etkileşimli 3D film içine portre fotoğrafa dönüştürür. Onları zaman içinde ileri geri gitmek,  gözleri önünde kırışık yaşlı insanların içine arkadaşlarınıza alın şaşırtın.
uygulaması nasıl kullanılır
bir portre çekim (ya da fotoğraf kitaplığından bir yüklemek) alın ve hemen yaşlanma süreci başlatın.
 telefon çevirerek yaşlanma sürecini Tersine alın.
tekrar eski büyümeyi başlatmak için telefon geri çevirin.
telefonu yanlara doğru tutarak yaşlanma sürecini duraklatın.
tam ekran moduna girmek için dokunun
e-posta yoluyla 3b yüzler paylaşın.
kitaplığınızda 3D yüzleri kaydet
Bu uygulama için en iyi portre fotoğrafları yakalama:
* Söz konusu düz tutulan baş düz kameraya bakmak gerekir.
* Alın görünür olmalıdır.


* Parlak doğal ışıkta fotoğraf alın ve gölgelerden kaçının.
Dosya büyüklüğü: 2.04 MB


FlightRadar24
FlightRadar24 uygulaması, uçuşta bulunan tüm yolcu uçaklarını google maps üzerinde canlı olarak görmenize yarayan bir uygulama. 
Başınızın üzerinden geçen bir uçağın modelini, firmasını, nereden kalktığını, nereye gittiği, hızını, yüksekliğini görebilirsiniz. Bir yolcunuzu beklerken uçuş kodunu bildiğiniz takdirde oldukça işe yarıyor. Tabi bir de uçaklarla aranız iyiyse tam size göre. 
Ayrıca telefonunuzun kamerasını gökyüzündeki bir uçağa tutarak o uçak hakkında bilgiler almanız da mümkün. 
Dosya büyüklüğü: 0.359 MB
Celeste
Gökyüzündeki inanılmaz 3D .Güneş', Ay  ve gezegenleri görün!
* Şu anda bu uygulama nedeniyle donanım uyumsuzlukları için Samsung Galaxy çalışmıyor *
Sadece kamera amacı ve her Güneş Sistemi nesnenin bulunduğu tam olarak, gece veya gündüz görmek, hatta kapalı iken.Nerede Güneş ve Ay gün doğumu veya set bugün olacak? Gezegenlerin herhangi bir tarihte yerinin bulbilirsiniz.
Dosya büyüklüğü: 1.31 MB


Risale-i Nur Okuma Android Versiyonu

-Bütün Külliyat, Osmanlıca Külliyat, Kuran, cevşen, ilmihaller, tesbihat, hizb-ül hakaik, Hizb-ül Kuran, Lugat, Tarih Çevirme, Latince ve Arapça arama, Sesli okuma, widget yapabilme...
MÜHİM İZAHAT:
1. TELEFON DURUMU İZNİ HAKKINDA:
Telefon çağrısı geldiği sırada eğer sesli dinleme yapıyorsanız çağrıyı cevaplayıp konuşmaya başladığınız zaman çalan ses çalmaya devam ediyordu. Telefon çaldığında veya telefonla konuşurken çalan ses durdurulup, sonra kaldığı yerden devam edebilmesi için, gelen veya giden çağrı olup olmadığını kontrol etmek gerekiyor. Bunun için de ne yazık ki TELEFON DURUMU İZNİ gereklidir.
-SİSTEM AYARLARINI DEĞİŞTİR İZNİ:
Bu izin ekran ışığını değiştirmek için gereklidir.
-TAM AĞ ERİŞİMİ:
Bu izin ses dosyalarını internetten indirmek için gereklidir.
-SES KAYDET İZNİ:
Bu izin ses çalarken ekolayzer'ın kullanabilmesi için gereklidir.
2. LİSANSLAR HAKKINDA:
-"Bütün Külliyat (Osmanlıca ve Latin Alfabeli)", "Kısa ve Uzun Lugat", "İhsan Atasoy ses dosyaları", "Cevşen", "Hizb-ül Hakaik", "Tesbihat", Envar Neşriyat ve Hizmet Vakfı tarafından tarafımıza verilmiş ve onların izni dahilinde neşredilmiştir.
-İlmihallerden "Ö.Nasuhi Bilmen", "Nimet-i İslam" ve "Elmalılı Meali" mal-i umumi hükmüne geçmiş, onlarda lisans aranmıyor.
-"Şafii İlmihali"nin lisans hakları Turan Yazılıma aittir. Onların ve Halil Hocamızın müsaadesi alınmıştır.
-Bilindiği üzere bu kitaplar para ile satılmaktadır. Bu programda kullandığınız kitaplar eğer elinizde yoksa satın alarak o neşriyatların da maddi bir zarar görmemelerine destek olabilirsiniz. Dolayısıyla bu programı da o satın aldığınız kitapların hediyesi olarak kabul edebilirsiniz.
Dosya büyüklüğü: 23.5 MB

Documents To Go
Documents To Go Word, Excel, Power Point dökümanlarını incelemek ve düzenlemek, pdf dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz oldukça popüler bir yazılım. 
Yazılım DataViz yazılım firmasına ait ve bir çok işletim sistemine destek veriyor. Desteklediği işletim istemleri; BlackBerry, iOS(iPad/iPhone/iPod Touch), Android, Maemo, Symbian S60, Palm OS, Web OS, Windows Mobile Standart ve Windows Mobile Professional. 
Android işletimine sahip samsung Galaxy S I9000 üzerinde test ettiğimiz Document To Go son derece başarılı bir uygulama. Uygulamanın öne çıkan özellikleri ise şöyle; 
Yazılım son versiyon ofis uygulamalarını ve pdf dosyalarını destekliyor. (doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx ve pdf) Yazılımın viewer olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir sürümü mevcut. Bu sürüm ile ofis dosyalarınıza gözatabiliyorsunuz ancak düzenleme yapmanız mümkün değil. Ücretsiz olarak sunulan bu yazılıma ek olarak satın alacağınız Documents To Go Full Version Key ile uygulamanın ek özelliklerini kullanabiliyorsunuz. 


Program bir çok dil desteğine sahip. Bunların içinde Türkçe desteğinin olmasıda yazılımın artılarından. Program kendine ait bir dosya gezginine sahip buradan dökümanlarınıza kolayca erişebiliyorsunuz. Ancak isterseniz kullandığınız herhagi bir dosya gezgini ile programın desteklediği bir dosyayı bu program ile kolayca açabilirsiniz.
Dosya büyüklüğü: 3.58 MB

Satellite FinderSatellite Finder  telefonunuzun uydu sinyallerini yakalamasını ve televizyon kanallarınızı bulmanızı sağlayan bir program. 
Uydu listesi uygulama menüsünde bulunmaktadır. Uygulama Dünya üzerindeki her yerde sorunsuzca çalışmaktadır.
Dosya büyüklüğü: 105 kb


Smart Tools

1. Uzunluk, Açı, Eğim, Seviye Ölçümü

2. Mesafe, Yükseklik, Genişlik, Alan Ölçümü

3.Pusula, Metal dedektörü, GPS

4. Ses seviyesi Ölçümü, Vibrometreler .

5.El feneri mercek
Dosya büyüklüğü: 4.04 MBiHandy Carpenter

iHandy Carpenter adlı uygulama sayesinde mobil cihazınızı bir ölçüm aracı olarak kullanabileceksiniz. Uygulamada 5 adet farklı ölçüm araçları bulunuyor.
Bunlar; cetvel, yatay açı ölçer, dikey açı ölçer, çekül ve iletki. Uygulamada doğru sonuçlar elde edebilmeniz için kalibre yapmanız gerekmekte. Kalibrasyonu başarılı bir şekilde yaptığınız çıkan sonuçların doğruluğundan şüphe etmeyeceksiniz.


iHandy Carpenter Marangozluk, inşaat ya da küçük ölçümlerin yapılmasının gerektiği işlerde size büyük kolaylık sağlayacak.
Dosya büyüklüğü: 6.74 MBMaps Ruler 2 (Harita Cetveli)

Haritadaki iki nokta arasındaki mesafeyi ölçebileceğiniz bir uygulama.
Android cihazlara yüklenen uygulamalar sayesinde artık bir çok aracı yanımızda taşımamıza gerek kalmıyor. Maps Ruler, harita cetveli olarak kullanabileceğiniz harika bir uygulama.

Harita üzerindeki iki nokta arasındaki mesafeyi Kilometre cinsinden ölçmenize yarayan bu uygulama oldukça kullanışlı. Yapacağınız yolculuklar öncesinde, gideceğiniz yerin yaklaşık olarak ne kadar uzaklıkta olduğunu pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.Ayrıca bu yararlı uygulama diğer uzunluk birimlerini de destekliyor.
Dosya büyüklüğü: 0.47 MBİller Arası Mesafe

İki il arasında kaç kilometre olduğunu öğrenebileceğiniz bir uygulama.
İller Arası Mesafe uygulaması, T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre, Türkiye'deki iller arasındaki mesafenin kaç kilometre olduğunu internet bağlantısına gerek duymadan kolayca öğrenebileceğiniz basit bir uygulama. 


Bu versiyonda uygulamaya plaka numaraları da eklenmiş.
Dosya büyüklüğü: 0.07 MBKardiyograf - Cardiograph 

Bu uygulamayı kullanarak, kolayca kalp ritminizi ölçebilirsiniz.
Cardiograph uygulamasını yükleyip, cihazınızın kamerasını kullanarak, kalp atışlarınızın hızını ve ritmini ölçebilirsiniz. 
Gerçek tıbbi cihazlardan esinlenilerek yapılmış bu yararlı uygulamada, kalp atış hızınızı ölçmek için parmağınızı kameranın objektifine boşuk kalmayacak şekilde kapatın ve Start düğmesine basın. Kısa bir süre sonra grafiklerde değişiklikler görecek ve kalbinizin dakikada ne kadar hızla attığını öğrenebileceksiniz. 
Bilgi: Normal kalp atış hızı, erişkinlerde dakikada 60-90 kez, çocuklarda dakikada 80-100 kez, bebeklerde ise dakikada 100-120 kezdir.
Dosya büyüklüğü: 1.35 MBStress Check by Azumio

Stres seviyenizi gerçek zamanlı olarak ölçebileceğiniz bir uygulama.
Stress Check by Azumio, psikolojik veya fiziksel stres seviyesini ölçebilen yenilikçi bir Android uygulamasıdır. Bu uygulamayı ile gerçek zamanlı olarak stres düzeyinizi öğrenebilirsiniz.

Hepimiz belirli bir kitle karşısında konuşma yaparken, bir egzesiz sırasında veya önemli bir sınav öncesinde kalp ritmimizde değişim yaşarız. Uygulama, Heart Rate Variability (HRV) adı verilen Kalp Hızı Değişkenliği'ni analiz ederek stres düzeyini tahmin edebiliyor. Ölçüm kayıtları daha sonra tarihlere göre kayıt altında da tutuluyor.

Stres düzeyimi nasıl ölçerim?

Uygulamayı cihazınıza kurup çalıştırdıktan sonra, Ayarlar (Settings) bölümünden cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi girin. Ölçüm işlemi yaklaşık olarak 2 dakika sürecektir. Bu süre zarfında kendinize rahat bir pozisyon belirleyip telefonunuzu sabit bir şekilde tutmanız gerekiyor.Hazır olduğunuz anda parmağınızı cihazınızın kamera lensinin üzerine kapayıp "Start" düğmesine basın. Çok sert bastırmanıza gerek yok. Ölçüm sırasında parmağınızın soğuk olmaması ve vücut ısısında olması gerekli.
Dosya büyüklüğü: 2.13 MB

Visidon AppLock

Yüz tanıma sistemi ile Android cihazınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz!
Yüz tanıma uygulamasını kullanarak Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Galeri, SMS, telefon ayarları ve cihazınıza kurmuş olduğunuz diğer tüm uygulamaları yüz tanıma sistemi ile kilitleyebilir ve size özel bilgilerinizi erişime kısıtlı hale getirebilirsiniz.

Visidon AppLock uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra ilk aşamada yüzünüzü taratıp yeni bir profil oluşturuyorsunuz. Daha sonra "Apps" bölümüne geçerek yüz tanıma sistemi ile açılmasını istediğiniz uygulama veya bölümleri işaretliyorsunuz. Örneğin telefonunuzun SMS bölümüne kısıtlama getirdiniz diyelim. Bu bölüme girdiğinizde otomatik olarak yüz tanıma sistemi çalışacak ve cihazınızın ön tarafında bulunan kamera ile yüzünüzü taranacaktır. Eşleşme doğruysa SMS bölümüne erişim sağlayabilecek, değilse uygulama tarafından giriş izni verilmeyecektir.Uygulamayı aktif duruma getirip kullanabilmeniz için yeni bir yüz profili oluşturmanızın yanında acil durumlar için kullanabileceğiniz alternatif bir parola koruması da belirlemiş olmanız gerekecektir. Bunu da uygulama arayüzünde yer alan "Alternative lock" bölümünden tanımlayabilirsiniz.
Dosya büyüklüğü: 3.04 MB


Google Gesture Search 

Verilerinize, dokunmatik ekrana çizeceğiniz harflerle hızlıca erişebilirsiniz.
Google'ın Android dünyasına kazandırdığı Gesture Search uygulaması ile cihazınızdaki tüm verilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Uygulamayı cihazınıza kurup çalıştırdığınızda rehber, uygulama ve müzik dosyaları gibi bölümleri indekslemeye başlıyor. Bu aşamadan sonra ekrana erişmek istediğiniz kontakt, dosya veya uygulamanın harflerini çizmeye başlıyorsunuz. Uygulama bu harflere uyan sonuçları hızlı bir şekilde ekranda listeliyor. Oldukça pratik ve işe yarar bir uygulama.
Dosya büyüklüğü: 0.83 MBSpeed Gun

Hareket halindeki nesnelerin hızını ölçebileceğiniz başarılı bir uygulama.
Hız göstergesi olarak kullanabileceğiniz bu uygulama, hareketli nesnelerin hızını ölçebiliyor. Kullanımı çok basit olan uygulama oldukça isabetli sonuçlar veriyor.

Uygulamayı çalıştırın ve ayarlar bölümünde yer alan "Input distance" bölümüne hızını ölçmek istediğiniz nesnenin size olan uzaklığını ortalama olarak yazın. Daha sonra ise kameranızı bu nesneye çevirin ve ekranın orta kısmındaki kareye parmağınızla dokunup sürükleyerek hareketli nesneyi takip edin. Üst kısımda bu nesnenin kaç km/h ile gittiğini göreceksiniz.En az 5 en fazla ise 150 metrelik mesafelerdeki nesnelerin hızını ölçebileceğiniz Speed Gun, Android uygulamaları arasında oldukça popüler.
Dosya büyüklüğü: 0.14 MB


Adımsayar

Gün içerisinde attığınız adımları sayan ilginç bir istatistik uygulaması.
Adimsayar ile formunuzu koruyun! Adımsayar uygulaması Qualcomm tarafından düzenlenen Mobil İş Fikri yarışmasında ikincilik ödülü kazandı.

Adimsayar gün içerisinde attığınız adımları sayar. Bunun için telefonunuzun cebinizde yada çantanızda olması yeterlidir. Bu uygulama ile günlük hareketliliğinizi ölçebilir, diyet programınızı düzenleyebilirsiniz. Günde 10 bin adım yürüyerek sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Yaş, cinsiyet, boy, kilo verilerinizi girerek, ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriyi web sitesi yada facebook uygulamamız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Notlar:

0. Olmasını istediğinizi özellikleri herzaman yazabilirsiniz.
1. Adımsayar günlük hareketliliğinizi bir rapor halinde e-postanıza yolluyor. (Her pazartesi, isteğe bağlı)
2. Bu rapora, ve ilgili diğer grafiklere www.adimsayar.org üzerinden erişebilirsiniz.
3. Adımverilerinizi günlük olarak tuttuğu için her gün 24:00 da günlük sayacı sıfırlar. Fakat önceki günlerin verisine www.adimsayar.org üzerinden erişebilirsiniz.
4. Adımsayar konum bilgisine erişmez. Dolayısıyla konumunuzu bilmiyor. Sadece gün içerisinde kaç adım attığınızı sayıyor.
5. Uygulama sadece yürüyüş aldıladığı zaman otomatik çalışır, bunun dışındaki zamanlarda telefonunuzun kaynaklarını kullanmaz.
6. Uygulamayı mümkün olduğunca çok sayıda cihazda denedik/deniyoruz. Eğer telefonunuza özel bir problemi olduğunu düşünüyorsanız, bunu bize yazın test edelim/düzeltelim. (yorum yaparak yada adimsayar.org üzerinden)
Dosya büyüklüğü: 0.27 MB

Compass PRO

İhtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olacak harika bir pusula uygulaması.
Pusula, günlük hayatta sürekli cebimizde taşıdığımız bir araç değil. Compass PRO uygulamasını chiazınıza yükleyerek her an yanınızda bulundurabileceğiniz bir pusulaya sahip olabilirsiniz.

Basit ve kafa karıştırmayan bu pusula uygulaması sayesinde yönünüzü kolayca tayin edebilirsiniz.

Pusulanın üzerindeki harflerin anlamları:

North: Kuzey (N)
South: Güney (S)
East: Doğu (E)
West: Batı (W)

North West: Kuzeybatı (NW)
North East: Kuzeydoğu (NE)
South West: Güneybatı (SW)
South East: Güneydoğu (SE)
Dosya büyüklüğü: 0.42 MB

Super Swiss Army Knife Free

Günlük hayatta kullandığınız birçok araç bu İsviçre Çakısı uygulamasında.
Muhteşem özelliklere sahip bu İsviçre Çakısı uygulaması, günlük hayatta kullandığınız bir çok aracı tek bir uygulama altında sunuyor.

Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Super Swiss Army Knife içinde; cetvel, açıölçer, el feneri, pusula, su terazisi, dikey ölçü aracı, büyüteç, uzaklık ölçer gibi bir çok yardımcı aracı barındırarak size çok fonksiyonel bir uygulama sunuyor.Tüm bu özellikler için ayrı uygulamalar kurmanıza gerek bırakmayan bu muhteşem uygulama her Android cihazda olmalı.
Dosya büyüklüğü: 2.63 MB


Motion Detector Pro

Bu hareket sensörü uygulaması sayesinde, herşeyden haberiniz olacak!
Eğer bir Android cihaza sahipseniz, bir çok alet ve araca da sahipsiniz demektir. Tabii ki tüm bu araçları kullanmak için, o araç vazifesini gören Android uygulamasını yüklemelisiniz. İşte size harika bir örneği. Motion Detector Pro uygulamasını yükleyerek, oldukça faydalı bir Hareket Sensörü'ne sahip olabilirsiniz.

Diyelim ki evde yoksunuz, bu uygulamayı çalıştırarak olası bir hırsızlık olayından anında haberdar olabilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle uygulamayı çalıştırdıktan sonra, E-mail ve Telefon numaranızı girin. Sonra hareket sensörünü aktif hale getirin ve cihazınızı belli bir yere sabitleyin. Sabitlediğiniz alan içerisinde herhangi bir hareket olunca, hareket sensörü o anın fotoğrafını çekip size mail ve sms olarak göndersin.

Ayrıca, dışarıdasınız diyelim, telefonunuza göndereceğiniz bir sms sayesinde hareket sensörünü aktif hale getirme özelliği de mevcut.NOT: Applopedi.com olarak yaptığımız testler sonucunda, hareket sensörünün oldukça verimli çalıştığına şahit olduk. Benzerleri arasındaki en iyi ve ücretsiz uygulama diyebiliriz.
Dosya büyüklüğü: 0.75 MB

Metal Detector 
Android cihazınızı, metal detektörü olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.
Metal Detector uygulaması, Android cihazınızın içersinde bulunan manyetik sensörü kullanarak, manyetik alan değerlerini ölçebilmenizi sağlıyor. 
Uygulamayı çalıştırıp metal bir nesneye yaklaştırırsanız ekrandaki değerlerin arttığını göreceksiniz. Manyetik sensör, elektromanyetik dalgaları baz alarak çalışıyor. 


Editörün Notu: Applopedi.com olarak, uygulama ile yaptığımız denemelerde, Metal Detector'ün metallere karşı oldukça hassas ölçüm yaptığını ve başarılı sonuçlar verdiğini gördük.
Dosya büyüklüğü: 0.45 MB

AlarmDroid 
Oldukça geniş özelliklere sahip çok kullanışlı bir Alarm uygulaması.
Zengin özelliklere sahip AlarmDroid, her Android cihazda olması gereken muhteşem bir Alarm uygulaması. 
Dilediğiniz kadar Alarm oluşturabileceğiniz bu uygulamada, her alarma farklı özellikler verebiliyorsunuz. Alarm sesi olarak istediğiniz müzik veya şarkıyı seçebileceğiniz gibi, belirlediğiniz bir radyonun çalmasını da sağlayabiliyorsunuz. 


Eğer sabahları uyanmakta zorlanıyorsanınz "Obstacles" menüsünü aktif duruma getirebilirsiniz. Bu sayede Alarmı kapatmak için çeşitli matematik problemlerine doğru cevap vermeniz gerekecektir.
Dosya büyüklüğü: 1.8 MB
Metal Sniffer Metal Detector

Android cihazınızı hassas bir metal dedektörüne dönüştürebilirsiniz.
Akıllı cihazların yaygınlaşması ile birlikte günlük hayatta kullandığımız bir çok aracın gerçeklerini aratmayacak uygulamalar üretiliyor.
 Metal Sniffer, manyetik alanları, metalleri ve mıknatısları algılamak için kullanabileceğiniz harika bir metal dedektörü uygulaması. Herhangi bir bölgede ölçüm yapmak için uygulamayı çalıştırıp cihazı o bölgeye yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Uygulama herhangi bir manyetik alan tespit ettiği zaman ekrandaki değerlerin yükseldiğini göreceksiniz.
Tarama sonuçlarını CSV formatında kaydedebileceğiniz bu uygulamayı, cihazınıza göre kalibre edebiliyorsunuz.
Dosya büyüklüğü: 0.79 MB
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro

Namaz, sahur ve iftar vakitlerini gayet pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Mobil dünyanın en çok kullanılan ve beğenilen uygulaması olan Ezan Vakti / Namaz Saati Pro, sunduğu hizmetler ile beğeni topluyor.

Ramazana özel sahur davulcusu sesi ve imsakiye özelliği de eklenen uygulamanın özellikleri şu şekilde;

Bulunduğunuz yere göre GPS den (uydudan) vakit hesaplayabilme
Veya Diyanet Vakitlerini Aylık indirme ile bir ay internet gerekmeden çalışabilme.
2. şehir ekleyebilme
Sahur uyandırma
Pazartesi perşembe oruç hatırlatma
Cuma Namazı Hatırlatma (Değiştirilebilir kısa sela sesiyle)
Kuranı Kerimim Tamamı Sesli
Online Hatim Paylaşımı (Ayet,Sure,Sayfa,Cüz Bazında). Sizde bir Cüz, Sure, Sayfa veya Ayet okuyarak bir hatim setinin tamamlanmasına vesile olabilirsiniz.
Ezan Vakitlerinde Uyarı.
Vakitler girmeden Hatırlatma.
Vakitlerde otomatik sessize alma
Diyanet Vakitleri.
Okunan ayeti takip için Otomatik Fokuslama
Hicri Gün ve Ay.
Otomatik kaza takibi
Kıble Pusulası.
Kıble Haritası.
Yakındaki Camileri bulma (Google Hizmeti)
Uyarı seçenekleri için birden çok ses seçeneği.
Her vakit için ayrı zaman ve ses seçebilme.
Sabah Namazına Uyandırma Özelliği. (Yüksek volümlü sesler)
Kütüphane.
Aşrı Şerifler. (İlgili Vakit otomatik açılır)
Tesbihatlar. (İlgili Vakit otomatik açılır)
Cevşen Arapça.
Cevşen Türkçe Meal ve Transkiripsiyon.
Namaz Dua Ve Sureleri
Hicri takvim çevirici.
Hava Durumu
Online Kabe izleme.
5 Yıllık Önemli Dini Gün Ve Geceler.
Amel Defteri Uygulaması (Beta) *
Diyanetin sitesinde mevcut olan ülkeler,şehirler ve İlçeler.
Olmayan yerler için yakından seçilmiş bir yerden sapma dakikası artı veya eksi dakika olarak ayarlayabilme. (Artı 3 dakika veya eksi 2 dakika gibi)
İngilizce dil desteği
Geri planda otomatik çalışma


İndirilebilir içeriklerle küçültülmüş Program boyutu.
Dosya büyüklüğü: 32.71 MB

ConvertPad - Unit Converter

Yüzlerce birimi birbirine dönüştürebileceğiniz Türkçe destekli bir araç.
Android platformu için yapılmış en popüler ve en yararlı uygulamalardan biri olan ConvertPad - Unit Converter, her cihazda bulunması gereken bir araç.

Milyonlarca kullanıcı tarfından tercih edilen bu muhteşem uygulama, yüzlerce birimi kolayca birbirine dönüştürebilmenizi sağlıyor. Ağırlık, ısı, uzunluk, hacim, yakıt, döviz, basınç, akım, ses ve buraya sığdıramayacağımız kadar çok birim desteği sunan bu harika uygulama, Türkçe dil seçeneği ile geliyor.

Her zaman ve her yerde ihtiyacınız olabilecek ConvertPad - Unit Converter cihazınızın demirbaş uygulamaları arasında yer almalı.
Dosya büyüklüğü: 1.62 MB

AgingBooth


Yaşlandığınızda nasıl görüneceğinizi merak ediyor musunuz? AgingBooth uygulaması sayesinde bu merakınızı giderebilirsiniz.
iPhone versiyonu çok popüler olan AgingBooth uygulamasının Android versiyonu da oldukça beğeni topladı. Öncelikle yaşlandırmak istediğiniz fotoğrafı belirliyorsunuz. Daha sonra uygulama otomatik olarak gözlerinizi, ağzınızı ve çenenizi algılıyor. Son olarak "READY? GO!" düğmesine basarak fotoğrafınıza yaşlandırma efekti uyguluyorsunuz.
Yaşlandırma sonuçları oldukça tatmin edici olan AgingBooth uygulamasını çok beğeneceksiniz
Uygulama Özellikleri:
- Yüz tanıma özelliği.
- Otomatik kırpma.
- İnternet bağlantısı gerektirmiyor.


Dosya büyüklüğü: 5.03 MB


Sketch Guru

Fotoğraflarınızda çizim etkisi yaratabileceğiniz muhteşem bir uygulama.Android platformu için yapılmış fotoğraf uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan Sketch Guru, oldukça profesyonel bir uygulama. Bu harika uygulamada yer alan efektleri kullanarak, fotoğraflarınıza çok farklı görünümler kazandırabiliyorsunuz. İçinde kara kalem, sulu boya ve guaj başta olmak üzere tam 13 eğlenceli filtre barındıran Sketch Guru ile fotoğraflarınız adeta birer sanat eserine dönüşüyor! Ayrıca efekt verdiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal paylaşım sitelerinde, arkadaşlarınızın beğenisine sunabilirsiniz. Uygulama Özellikleri: - 6 adet boyutlandırma seçeneği.- 13 farklı efekt filtresi.
 Sosyal ağlarda paylaşım desteği.Dosya büyüklüğü: 5.03 MBAuto Call Recorder
Yaptığınız telefon görüşmelerini kaydedebileceğiniz başarılı bir uygulama.Android cihazınızda yaptığınız telefon görüşmelerini kaydetmek istiyorsanız Auto Call Recorder tam aradığınız uygulama! 
Telefon görüşmesine başladığınız anda otomatik olarak kayıt yapmaya başlayan uygulama, görüşmenizi bitirdiğiniz anda ses dosyasını etiketleyerek kaydediyor. Üç ayrı ses formatında kayıt seçeneği sunan Auto Call Recorder, yüksek ses kalitesi ve kullanımının pratik olması ile rakiplerinden bir adım önde olmayı başarıyor.Ayrıca uygulamaya Dropbox hesabınızı tanımlayarak, kaydettiğiniz ses dosyalarını Dropbox alanınıza da yükleyebiliyorsunuz. 
Uygulama Özellikleri: 
- Wav, 3gp, AMR dosya formatlarında kayıt.
- Harici bellek desteği.
- Yapılandırılabilir ses kaynağı.


- Gelişmiş seçenekler.
Dosya büyüklüğü: 1.28 MB


Depremler
Türkiye'de meydana gelen depremleri güncel olarak takip edebilirsiniz.
Depremler adlı uygulamamız, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerine dayalı olarak, Türkiye'de meydana gelen depremleri göstermektedir. 
Otomatik bildirim özelliği ile uygulama kapalıyken bile arkaplanda çalışarak meydana gelen depremlerden anında haberdar olabilirsiniz. 
Harita menüsünü kullanarak, tüm depremlerin nerede olduğunu harita üzerinde görebilirsiniz. Harita tercihi sayesinde, deprem yerlerini uydu görünümü veya normal görünümlü haritada görebilirsiniz. 


Minimum deprem büyüklüğünü seçerek, sadece belirli büyüklükteki depremlerin bildirilmesini sağlayabilirsiniz.
Dosya büyüklüğü: 0.5 MB

Advanced Task Manager 
Android cihazınızın performansını arttırarak pil tasarrufu sağlayabilirsiniz.Android cihazınızın yavaşlığından ve pilinin çabuk tükenmesinden bıktıysanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz! 
Advanced Task Manager, askıda kalan uygulamaları sonlandırarak cihazınızın performansını arttırdığı gibi, pil süresini de uzatan harika bir uygulama. Bu işlemleri tek dokunuşla yapabilir veya belli zamanlarda otomatik olarak yapılmasını da sağlayabilirsiniz. 
Türkçe dil desteğine sahip Advanced Task Manager, her Android cihazda bulunması gereken çok faydalı bir araç. 
Uygulama Özellikleri: 
- Askıda kalan uygulamaları sonlandırma.
- Android optimizasyonu.
- Pil tasarrufu.
- Otomatik sonlandırma.
- Cihaz başlangıç ayarları.


- Widget desteği.
Dosya büyüklüğü: 1.64 MB

ScreenWakeUp

Telefonunuzu cebinizden çıkardığınızda ekran otomatik olarak açılabilir!Android telefonunuzu cebinize koyup çıkardığınızda her defasında ekranı açıp kapatmak için güç düğmesine basmak zorundasınız. ScreenWakeUp isimli bu yararlı uygulama ile bu işlemi otomatik hale getirebiliyorsunuz.Uygulama cihazınızda yer alan yakınlık sensörü sayesinde, telefonunuzu cebinize koyduğunuzu veya çıkardığınızı algılayabiliyor. Buna göre de ekranı açıp, kapatarak size yardımcı oluyor. ScreenWakeUp uygulamanızı cihazınıza kurduktan sonra aktif duruma getirmek için ana ekranda yer alan "Enable ScreenWakeUp" seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Cihazınızda yer alan yakınlık sensörü ile ilgili özelleştirmeler de yapabileceğiniz bu başarılı uygulama, dilerseniz siz kulaklıkla konuşma yaparken ekran kildini otomatik olarak devreye sokabilir.
Dosya büyüklüğü: 0.05 MB

Brightest LED Flashlight

Cihazınızı fonksiyonel bir el fenerine çeviren başarılı bir uygulama.


Dosya büyüklüğü: 1.49 MB

Compass
Yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip kullanışlı bir pusula uygulaması.Bu harika uygulama sayesinde nerede olursanız olun pusulanız her zaman yanınızda olacak. Yüksek çözünürlüklü grafikleri ve verdiği hızlı tepkilerle oldukça başarılı bir pusula uygulaması olan Compass her Android cihazda bulunmalı. 
Uygulama Özellikleri: 
- Diğer pusula uygulamalarının aksine hızlı tepki verir.
- Yüksek çözünürlüklü grafikleri ile her ekranı destekler.
- Wi-Fi ve GPS üzerinden gerçek kuzeyi gösterir.
- SD karta yükleme seçeneği sunar.
- Kaliteli kullanıcı arayüzüne sahiptir.
Dosya büyüklüğü: 3.47 MB


X-plore File Manager

Android platformu için hazırlanmış oldukça fonksiyonel bir dosya yöneticisi.
X-plore File Manager, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınızda kullanabileceğiniz başarılı bir dosya yöneticisidir. Uygulamayı kullanarak dosya ve klasörler üzerinde pratik şekilde kopyalama, taşıma, sıkıştırma, isim değiştirme, silme vb. gibi işlemler yapabilirsiniz.

Çoklu seçim özelliği ile birden fazla dosya ve klasör üzerinde çalışabilmenizi sağlayan bu başarılı uygulama ile FTP sunucularına da bağlanabiliyorsunuz. SQLite veritabanı dosyalarını görüntüleme gibi gelişmiş özelliklere de sahip olan X-plore File Manager, Zip ve RAR gibi popüler sıkıştırma formatlarını destekliyor.

Uygulama Özellikleri:

- Çift panel, ağaç yapısında arayüz
- FTP, SMB, SQLite, Picasa bağlantısı
- Favori klasör desteği
- Resim, video, ses ve text dosyalarını görüntüleme
- Hex görüntüleme özelliği
- Çoklu seçim özelliği
- Zip ve RAR sıkıştırma desteği


- Google Drive™, Dropbox, SugarSync, Box.net, SkyDrive, Webdav, Yandex.disk, Dump Truck gibi popüler bulut depolama hizmetlerine erişim
Dosya büyüklüğü: 1.51 MB

Namaz Sureler ve Dualar Sesli 1.00 

Bu programda yüce Kuran-ı Kerim 'den aşağıda ki sureleri ve duaların okunuşlarını, Türkçe meallerini ve sesli dinletilerini bulablirsiniz.
Sureler:
"Fatiha Suresi","Fil Suresi","Kureys suresi","Maun suresi","Kevser suresi","Kafirun suresi","Nasr suresi","Tebbet suresi","Ihlas suresi","Felak suresi","Nas suresi"
Dualar:
"Subhaneke","Ettehiyyätü","Allâhumme Salli","AllâhummeBarik","Rabbena atinä","Rabbenâğfirli",

NAMAZ - NAMAZIN ÖNEMİ
Eğer Islâm'i tek kelime ile anlatmamız istense, "Namaz" diyebiliriz. Bu yüzden Allah Rasülü namazı, "dinin orta direği" diye nitelemiştir.(el-Hindî age. I/278 (1372), Ebu Naîm'den.)
İnsanlar Allah'ı tanımak için yaratılmışlardır. (K. ez-Zâriyat (51 ) 56: Ayrıca bk, Aclûn[M1]î[M2], Kesfu'I-hafâ N/173.) Allah'ı iyi tanımışlığın en güzel göstergesi namazdır.
Namazın toplayıcılık niteliği vardır. Onda her türlü ibadetten bir parça bulunur. (Imam Rabbani Mektubat'ında bunu güzel izah eder.)
Bu yüzden sevgili Peygamberimiz (s.a.s.)'in arkadaşları da: "Biz namazdan başka hiçbir ibadeti terketmeyi küfre yani. kâfir olmaya denk saymazdık" demişlerdir.
Dünyada en üst makamdan en aşağı görülenine kadar herkesi aynı safta toplayıp, Allah'ın karşısında hepsinin insan olarak eşit olduklarını namaz kadar vurgulayan bir başka eylem yoktur.
Namaz insanı yalnızlık duygusundan kurtarır. Günde en az beş defa tekbir alırken dünyayı ve içinde bulunanları arkasına atan, bu hareketiyle en azından şunları demek ister:
Bütün dünya bir yana olsa bana Allah'ım yeter. Ben ondan başka boyun eğecek kimse tanımıyorum.
Allah-u Ekber = En büyük Allah'tir, diyorum ve benim namazıma O'nun ihtiyacı olmadığını da böylelikle itiraf ediyorum.
Namaz sevgili Peygamberimiz aracılığıyla bizzat Yüce Allah'ımızın bize gönderdiği bir hediyedir; onu nasıl reddederiz?
Namaz Miraç hediyesi olmakla mü'minlerin Miracı sayılmıştır. Yani namaz insanı manâ âleminde alabildiğine yükselten bir asansördür. Ona tutunmayanlar aşağıların aşağısında kalacaklardır.
Namaza belki de en az muhtaç olan insan, Allah'ın Rasûlü Muhammed'dir. Ama o, aynı zamanda namazı en iyi anlayan insandır. Bu yüzden onun, ayakları şişecek kadar namaz kıldığıolurdu. Aişe annemiz ona bir seferinde acıyarak: "Ey Allah'ın Rasûlü, Allah senin geçmiş gelecek bütün günahlarını bağışladığını söylüyor, öyleyse kendini bunca yormak niçin?" diye sorduğunda O da:
"Sükreden bir kul olmayayım mi?" buyurmuştur. (Buharî tefsir 48, teheccüd 6; Müslim, münafikûn 79, 81.) Demek ki namaz, Allah'ımızın verdiği sayısız nimetlere karşı da bir şükür, yani tesekkürdür.


Artık kalp temizliğinin nasıl olduğunu daha iyi anlıyor olmalıyız. Demek ki, kalp temizliği namaz kılmamayı değil, daha çok kılmayı gerektirir.
Dosya büyüklüğü: 25 MB

Tesbih / Tasbeeh

Bu uygulama sayesinde pratik bir şekilde tesbih çekebilirsiniz.
Artık cebinizde tesbih taşımaya son. Bu uygulama sayesinde tesbih cekmek daha kolay ve zevkli olacak.


Unutmamanız için, kaç kez tesbih çektiğinizi de sayan bu yararlı uygulama, oldukça ilgi çekici.
Versiyon:1.0
Dosya büyüklüğü: 0.45 MB


Google Sky Map

Gökyüzü ve yıldızları avucunuzun içine alabileceğiniz bir uygulama!
Sky Map, hiçbir astronomi bilgisine sahip olmasanız da hangi yıldızın nerede bulunduğunu öğrenmenizi sağlayan bir uygulama.Uygulamayı cihazınıza kurup çalıştırdıktan sonra mutlaka GPS alıcısını da aktif duruma getirmelisiniz. Daha sonra yapmanız gereken şey, cihazınızın ekranı size dönük olacak şekilde gökyüzüne doğru tutmak. Hangi noktaya doğru tutarsanız oradaki yıldız, takım yıldızı, gezegen ve galaksileri isimleriyle birlikte göreceksiniz.
Versiyon:1.4.6
Dosya büyüklüğü: 2.16 MB
Osmanlı İmparatorluğu
Dünyaya hükmetmiş 600 yıllık Osmanlı İmparatorluğu'nun cep kitabı.Üç kıtaya yayılıp zamanında dünyaya hükmetmiş, 600 yıllık Osmanlı İmparatorluğu'na ait her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir cep kitabı niteliği taşıyan bu uygulama sayesinde; Osmanlıların tarihine ve devlet yapısına ait özet bilgiler ile 36 Osmanlı padişahının her birinin hayatlarına ve dönemlerindeki önemli olaylara hatta dönemlerindeki devlet sınırlarına kadar birçok bilgiye rahatça ulaşabilirsiniz. 


Bu uygulama ile her merak ettiğinizde, her aklınıza takıldığında veya boş zamanlarınızda Osmanlı İmparatorluğu cebinizde! Tarihe ilgi duyan herkesin cebinde mutlaka bulunması gereken bir uygulama.
Dosya büyüklüğü: 4.21 MB
İngilizce Quiz Oyunu

 İngilizce kelimeleri hızlı ve eğlenceli bir şekilde öğrenmek ister misiniz?
İngilizce öğrenmek istiyorsanız önce kelimeleri öğrenmelisiniz. Kelimeleri de ezberlemek yerine onları görsel hafızanıza kaydederek öğrenmeniz gerekmektedir.
Bu oyun ile kelimelerin resimleri ile birlikte hem Türkçe karşılıklarını hem de okunuşlarını eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Oyunu tekrar tekrar oynayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışmalı ve hem bildiğiniz kelimeleri yazarak hafızanızı tazelemeli hem de yeni kelimeler öğrenerek bilginizi arttırmalısınız.
Bu yararlı uygulamada 19 kategori ve 650 den fazla fotoğraf ve sesli okunuşları ile birlikte kelime bulunmaktadır.
Dosya büyüklüğü: 9 MB

3D Digital Weather Clock 3.1.5

Güncel hava durumu ve sistem bilgilerini 3 boyutlu olarak takip edebileceğiniz bir uygulama.

Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 1.6 MB
Desteklediği sürümler:
Bütün Android sürümleri
Hadis Deryası 1.1

Binlerce hadis-i şerif içeren bir uygulama.


Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 2.4 MB
Desteklediği sürümler:
Android 2.3 ve üzeri
Animated Weather Widget, Clock 4.5.1

Animasyonlu hava durumu takip uygulaması.

İndir
Kategori: Diğer
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 4.6 MB
Desteklediği sürümler:
Bütün Android sürümleri
Sensor music player 1.31

El hareketlerinizle şarkıları kontrol edebileceğiniz bir müzik çalar uygulaması.

Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 1.8 MB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeri
Instant Heart Rate 2.0.5

"Mobile Premier Awards 2011 En İyi Sağlık Uygulaması" ödülünü alan Instant Heart Rate, nabzınızı ölçebileceğiniz oldukça yararlı bir uygulama.


Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 1.6 MB

Sound Meter 1.4.2

Bu Android uygulaması ile bulunduğunuz ortamdaki gürültü seviyesini ölçübilirsiniz.


Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 385 KB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeri

Android Weather 1.8.7


Android telefonunuz için kullanışlı bir hava durumu uygulaması.

Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 5 MB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeri

Ulysse Speedometer 1.5.8
Aracınızı güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan yardımcı bir uygulama GPS uydularına bağlanıp, aracınızı sürüş şeklinizi gözlemleyerek size anlık raporlar sunabilen Ulysse Speedometer  Anlık hız göstergesi, ortalama hızınız, o gün yaptığınız kilometre toplamı, yaptığınız maksimum hız gibi bir çok bilgiyi takip edebileceğiniz bu uygulama, araç kullananlar için harika bilgiler sunuyor. Eğer aracınız varsa ve ve bu aracı hangi limitlerde kullandığınızı takip etmek istiyorsanız mutlaka yükleyin
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 1.5 MB
Desteklediği sürümler:
Android 2.1 ve üzeri


Power Bubble - spirit level 1.0.4

Android cihazınızı su terazisi olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 3 MB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeriAyet Bul - Kuran-ı Kerim Meali 3.0

Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini okuyabilir, ayetlerde arama yapabilirsiniz. Artık Kur'an-ı Kerim içinde geçen bir kelimeyi bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken aramak istediğiniz kelimeyi girip tuşa basmanız. Uygulama size aradığınız kelimenin hangi surede kaçıncı ayette ve ayetin kendisini getirecektir. Birden fazla geçiyorsa bir liste halinde görebileceksiniz.
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 1.4 MB
Desteklediği sürümler:
Android 2.1 ve üzeri


Android Mouse and Keyboard 2.31
Android cihazınızı kablosuz mouse ve klavye olarak kullanabilirsiniz

Bu muhteşem uygulama sayesinde cihazınızı kablosuz mouse ve klavyeye dönüştürebilirsiniz. 
Uygulamanın kullanımı ise oldukça pratik. Öncelikle yapmanız gereken şey uygulamayı AndroMouse Desktop Server programını bilgisayarınıza yüklemek. Daha sonra hem bilgisayarınıza yüklediğiniz programdan, hem de cihazınıza yüklediğiniz uygulamadan tercihinize göre WiFi veya Bluetooth bağlantılarından birine tıklayarak cihazınızı kablosuz mouse ve klavye olarak kullanabilirsiniz.
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 574 KB
Desteklediği sürümler:
Android 2.1 ve üzeri
WiFi Finder 3.1


Bu uygulamayla, çevrenizdeki kablosuz internet erişim noktalarını (Wi-Fi) bulabilir ve ücretsiz olanlarından faydalanabilirsiniz!


Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 925 KB
Pratik İngilizce 1.0

İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak başarılı bir eğitim uygulaması. Pratik şekilde ingilizce öğrenmenize yardımcı olmak amacıyla hazırlanan bu uygulama ile artık ingilizce öğrenmek biraz daha basit hale geliyor.

Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 532 KB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeri


Swiss Army Knife 1.0.5

El feneri, pusula, su terazisi, kronometre, alarm ve cetvel gibi her an işimize yarayacak özellikleri barındıraN uygulama.

Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 261 KBSmart Measure 1.4.1

Uzunluk ölçmeye yarayan kullanışlı bir Android uygulaması.

Dosya türü: apk

Dosya büyüklüğü: 604 KB
Thermometer 1.1

Hava sıcaklığını ölçmenize yarayan bir Android uygulaması.

İndir
Kategori: Diğer
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 726 KB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeriÇevrimdışı Sözlük (TR/EN) 1.0

Çevrimdışı Türkçe-İngilizce çeviri yapabileceğiniz bir uygulama.
 İnternet bağlantısına gerek duymadan Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirsiniz.
Çevrimdışı sözlük adından da anlaşılabileceği üzere herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, ücretsiz ve tamamen reklamsız olarak kullanabileceğiniz bir Türkçe/İngilizce sözlük uygulamasıdır. İçerisinde yaklaşık 37.000 İngilizce , 67.000 Türkçe kelime ve anlamları bulunmaktadır.

İngilizce kelimeleri veya Türkçe kelimelerin İngilizce karşılıklarını kelimelerin üstüne dokunarak telefonunuzun text-to-speech motoru vasıtasıyla sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Son aradığınız 20 kelime, sözlüğün geçmişinde tutulur. İstediğiniz zaman geçmişi temizleyebilirsiniz.
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 11.4 MB

Tabir-i Rüya 1.1

Rüya tabirlerinin yer aldığı bir uygulama.


Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 2.3 MB
Desteklediği sürümler:


Bütün Android sürümleri

Namaz Hocası 1.0

Tüm detaylarıyla namaz kılmayı resimler aracılığı ile öğreten eğitici bir uygulama.

Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 456 KBQuran Android 1.4.0

Android cihazlar için geliştirilmiş açık kaynaklı ücretsiz bir Kur'an-ı Kerim uygulaması.

Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 1.5 MBEsmaül Hüsna 1.4

Allah'ın 99 ismine ve açıklamalarına ulaşabileceğiniz bir uygulama.


Dosya türü: apk


Dosya büyüklüğü: 296 KB


Kurani Kerim Hayrat Nesriyat 2.2

Bu uygulama ile Kuran-ı Kerim'i okuyabilir veya online hatimlere katılabilrsiniz.


Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 3.4 MB
Desteklediği sürümler:


Android 2.1 ve üzeri
Muslim-pro-ezan-kur-an-kible-2.4

Muslim Pro - Ezan, Kur'ân, Kıble 2.4 (Android Muslim Pro - Ezan, Kur'ân, Kıble Uygulaması)

İslam dünyasında Müslümanlığın milyonlarca takipçisi arasında mobil cihazlar üzerindeki en doğru Namaz saati ve Ezan uygulaması olarak tanınmaktadır. Muslim Pro ayrıca, Arapça yazımı, fonetiği, çevirileri ve sesli kıraatleriyle birlikte Kuran'ın tamamını ve Kıble'yi bulma, İslami Hicri takvim, helal restoranlar ve camiler haritası gibi birçok başka özelliği de içermektedir.
TEMEL ÖZELLİKLER:
- Bulunduğunuz yere bağlı olarak doğru Namaz saati hesaplayıcısı
- Ezan: görsel veya sesli uyarılar / ezan sesi
- Kıraatleri (mp3 ses dosyası), fonetiği ve 12 dilde çevirileri ile Kur'an-ı Kerim
- Yakınlarınızdaki helal restoranlar ile camiler
- Mekke'nin yönünü göstermek için animasyonlu Kıble pusulası
- Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi hayırlı günlerin tarihlerini tahmin eden İslami takvim
- Allah'ın ve Hz. Muhammed'in 99 ismi
- Uygulamanın tamamı Arabic (العربية), Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Chinese (简体中文), Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Russian (русский), Thai (ภาษาไทย), Turkish (Türkçe) ve Urdu (اردو)

ÖNEMLİ NOTLAR
(1) Uygulamanın namaz saatlerini hatalı gösterdiğini düşünüyorsanız, bu durum büyük bir ihtimalle ayarlarınızdan kaynaklanıyordur. Lütfen doğru kuralları/hesaplama yöntemini ve parametreleri seçtiğinizden emin olun.
(2) App Store’daki görüşleri yanıtlayamıyoruz. Bir hatayı iletmek isterseniz lütfen bize yazın (uygulamanın kendisinden) veya aşağıdaki sosyal ağlardan bize ulaşın.
DOSYA BiLGiLERi
Dosya Adı: Muslim-Pro-Ezan-Kur-an-Kible-2.4.apk
Dosya Türü: Android Uygulaması (*.apk)
Dosya Boyutu: 25,46 Mb

Ezan Vakti / Adhan Time 1.4.4

Ezan vakitlerinin yanında birçok ek özellik barındıran başarılı bir uygulama.Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 8.1 MB
Desteklediği sürümler:
Android 2.1 ve üzeri
Ekleme tarihi: 2011-11-21


Büyük İslam İlmihali 1.2

İki ciltlik İslâm İlmihali'nin ansiklopedik olarak hazırlanmış versiyonu.
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 1.5 MB
Ekleme tarihi: 2011-09-27Tuner - gStrings Free 1.0.9

Bas, gitar, bağlama, piyano, keman gibi enstrümanların akortlarını kolayca yapabilirsiniz


Kategori: Müzik
Dosya türü: apk
Dosya büyüklüğü: 442 KB


Android Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma İşlemi (Rootsuz)

Akıllı telefonlarda uygulamalar telefon hafızasında oldukça yer kaplamaktadır. Özellikle Facebook, Twitter, Youtube gibi yüksek bir alana sahip uygulamaları hafıza kartına taşımak ve telefon hafızasını rahatlatmak istemekteyiz.Telefon hafızasındaki uygulamaları sd kart yani hafıza kartına atmak Rootla çok kolay. Fakat akıllı telefon kullanıcıları Root olayına girmeden bir çözüm yoluna girmek istiyor ve bu da mümkün. Bu yazımızda Root yapmadan uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyacağımızı anlatacağız.


Öncelikle yapmamız gereken buraya tıklayarak OneClick dosyasını indiriyoruz.


İndirdiğimiz OneClick dosyasını arşivden çıkartın.
Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Telefonu bilgisayara bağlayın.
OneClick klasörü içerisindeki OneClick.exe yi çalıştırın. çıkan uyarılara Tamam deyin ve karşımıza böyle bir pencere gelecek.

5-Bu pencerede yukarıdaki ( ? ) işaretine tıklayın. bilgisayarda Android SDK kurulu değilse böyle bir uyarı verecek.


6. Android SDK yoksa eğer TinnyClick ile halledeceğiz.
7. Tamam deyin.

8. Varsayılan kurulum yeri seç kısmından Hafıza Kartını seçin.9. TinnyClick ile Değiştir’e tıklayın.

İşleminiz bitti. Artık telefondaki uygulamarı kolaylıkla hafıza kartına taşıyabilir ve telefon hafızasını kullanmamış olursunuz.

Adobe Flash Player (Android)(v11.1.115.8)

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.
AntiVirus PRO Security


android için tasarlanmış günümüz teknolojide her 1dk bir virüs üretilmekte özellikle android telefon ve tabletiniz varsa
mutlaka antivirüs kullanmanızı öneririm.
Anti-Theft Çalınan telefon veya tabletlerin yerini tespit etme
Sms Koruma engelleme
Pil Tasarrufu
Phishing Koruması
Tüm zararlı yazılımları engeller
SD kart koruması telefon yedekleme
Web güvenliği
Sim kart kilidi uygulama kilidi kamera kilidi ve buna benzer onlarca özellik

Appsaver pro

 
AppSaver pro, Android cihazları için geliştirilmiş olup, cihazınıza yüklediğiniz uygulama ve oyunları apk dosya formatına dönüştürebileceğiniz yararlı bir uygulamadır. Uygulama sayesinde cihazınızdaki uygulamaları apk dosyasına çevirerek yedekleyebilir, istediğiniz zaman tekrar geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kolayca apk dosyasına çevirip arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bunların yanında cihazınızdaki uygulamaları SD karta yükleme ve taşıma özelliklerine de sahip appSaver uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Baidu İnternet Tarayıcı 


Baidu Tarayıcı, Internet'te her şeye göz atmak için kolay, hızlı ve güvenli erişim sağlar. 3 ekranda "Sık kullandıklarım", "Öneri" ve "Keşif" bölümlerini bulabilirsiniz. Hızlı gezinme (T5 motoruyla), eğlenceli videolar, haberler ve daha fazlası sadece bir dokunuş veya kaydırma uzaklıkta. Eşsiz global sertifikasyon sistemiyle Baidu Tarayıcı, kötü amaçlı web sitelerini tanımlayıp güvenli ve hızlı bir gezinme ve indirme deneyimi sağlar.

Android için Baidu Tarayıcı'nın Öne Çıkan Özellikleri:
★ Hızlı Gezinme:
Özel T5 motoruyla Baidu Tarayıcı, web sayfalarının yüklenmesini ve açılmasını hızlandırır.
★ En Havalı Yeni İçerik:
Eğlenmek için mi geziyorsunuz? Baidu Tarayıcı, keşfetmeniz için çeşitli video, haber, resim ve daha fazlasına hızlı erişim sağlar.

Android için Baidu Tarayıcının Özellikleri:
► WEB SİTESİ GÜVENLİK İPUCU: Baidu Tarayıcı, olası sahtekarlık riskleri olan bir web sitesine göz attığınızda sizi uyarır.
► GİZLİLİK KORUMASI: Baidu Tarayıcı'nın gizli modu gezinme geçmişini kaydetmez.
► HIZLI BAĞLANTILAR: Sevdiğiniz mini sitelerde hızla gezinmek için ana sayfaya sık kullandığınız web sitelerinin bağlantılarını ekleyin.
► EN ÇOK ZİYARET EDİLENLER: Baidu Tarayıcı, gezinme alışkanlıklarınızı izler ve hızlı erişim için en çok gezdiğiniz web sitelerini görüntüler.
► HIZLI ARAMA: Baidu Tarayıcı, birden çok arama motorunu destekleyen bir hızlı arama adres çubuğu içerir.
► HIZLI İNDİRMELER: Video, resimler ve daha fazlasını daha yüksek hızla indirin.
► AKILLI VİDEO OYNATMA: Özel "Hareketli Oynatma Modu", Web'de gezinirken veya diğer programları kullanırken video izleyebilmenizi sağlar (yalnızca T5 Motoruyla).
► GECE MODU: Geceleri gözlerinizi korumak için sayfalarda rahatça gezinin (yalnızca T5 Motoruyla).
► ÖZEL DIŞ GÖRÜNÜMLER: Mini tarayıcınızı kişiselleştirmek için favori resimlerinizi seçin!
► HAREKETLE GEZİNME: Bir parmağı kaydırarak yakınlaştırma özelliği, mini web sitelerinde tek elle kolayca gezinmenizi sağlar. Gezinmek için parmağınızı ileri/geri de kaydırabilirsiniz.
► KOLAY HAVA DURUMU: Günlük hava durumu raporlarıyla günü takip etmenizi sağlar.
► MASAÜSTÜ WIDGET'LARI: Belirli web sitelerinde hemen gezinmek için masaüstü widget seçeneklerinizi özelleştirin.
► GENİŞ VİDEO KOLEKSİYONU: Videoları birden çok kategoride doğrudan oynatarak heyecan verici mobil Internet deneyimi yaşayın!
► FLAŞ HABERLER: Baidu Tarayıcı, birden çok kaynaktan haber içeriğini otomatik olarak toplayarak flaş haberlere hızla erişerek göz atmanızı sağlar.
► EĞLENCELİ RESİMLER: Sevdiğiniz tüm resim kategorilerinde ( komedi, animasyon vb.) gezinin!Black Background

 Reklamlar olmadan basit bir siyah arka plan duvar kağıdı .
Pil süresini uzatır.Yükleme tamamlandıktan sonra ana menüsünü açarak bu uygulamayı bulabilirsiniz - > Wallpaper - > Canlı duvar kağıtları - > ve ​​ardından " Siyah Arka Plan " gidin ve duvar kağıdı olarak ayarlayın .CamCard  - Business Card Reader

100 milyon kullanıcı tarafından sevilen 1 numaralı kartvizit tarama uygulaması.
Satış Görevlileri için *-Must Have Uygulamaları - Inc.com
* Kartvizit sadece telefonları içine atlamak. Bu kullanımı çok kolay! - CBS TV
New York Times - * İş Kartı Collection Chaos Sipariş Bringing
* Google'da En İyi Geliştirici Play Store
CamCard okur ve iş için bir araya herkesi hatırlayarak, iş kartları kaydeder. Bu iş sosyal ağ aşk kartvizit ya da çok var olanlar için mükemmel bir seçimdir.
Özellikler
Kesme Kart Dağınıklığı
Çabuk ve doğru bir kartvizit okuma ve telefonunuza kaydedin.
Exchange e-Kartları
QR Code, Kart Radar veya Özel Grup yoluyla iletişim, Exchange e-kartlar.
İş için İletişim Sadece
Kişisel birinden bağımsız İletişim olun. , Arama yapmak, mesaj göndermek ve harita üzerinde şirket adresini bulun.
Kişisel Profili
Daha fazla bilgi profilinizi zenginleştirin. Sizin rehber senin her güncelleme ile haberdar edilecektir.
Sen Yayınlanan tutun
Sizin iş bağlantıları herhangi bir güncelleme bildirimleri alın. Onların promosyonlar, yeni iş ya da başkaları onları selamlamak için ilk biri olabilir.
Kolayca Paylaş
E-posta, sosyal ağ veya QR kodu aracılığıyla paylaş kartları.
Şirket Haberleri
Anında müşterinin şirket haberleri tanıyın. Buz kırmak ve iyi bir konuşma başlatmak için kullanın.
Cep telefonundan Lite CRM
, Metinler / görüntü formatında notlar ekleyin takibi için hatırlatmalar ayarlayın. Bir müşteriye aktarmak için her kurşunun detaylarını hatırlıyorum.
Go Kişileri Yönet
Tüm müşteri bilgilerini halindeyken kolay yönetimi için akıllı telefon, tablet ve bilgisayar arasında senkronize edilebilir.
Destek 16 tanıma dilleri: Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Danca, Hollandaca, Fince, Korece, Norveççe, Japonca, İngilizce, Rusça, İsveççe, Portekizce, Macarca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca.
Ücretsiz sürümü hakkında:
Siz ücretsiz sürümü 200 karta kadar tarayabilirsiniz.
INTSIG diğer uygulamalar göz atın
* CamScanner - Belge tarama ve paylaşım uygulaması
* CamDictionary - Yapış Tercüman
* InNote - En el yazısı notu uygulaması

Google voice search for android (Google Sesli Arama)
Google Sesli Arama , Android için yapabilecekleriniz sadece konuşarak telefonunuzda Web ve erişim şeyler aramak.


Google Voice Search nasıl kullanılır
Bunun yerine internet tarayıcı ve türünü açmak zorunda kalmadan, sadece Google Voice Search uygulaması simgesine dokunun ve telefonunuza konuşun . App sonra ne dedi sonuçları ile bir Google arama sayfasına götürecek, ya da emin değil eğer söyledi düşünüyor olası şeylerin bir listesini getirecektir.

konuşma tanıma Google Sesli Arama biz bir mobil platform üzerinde denedim en doğru arasındadır. Bizim testlerde söz konusu şeyler, Google Sesli Arama yaklaşık% 30 önerilen anahtar kelimeler listesini getirdi, bunların yaklaşık% 50 ilk kez aldı, ve% 20 tanınmadı. Google Voice Search bir kelime tanımıyor durumlarda, normalde çok fazla gürültü patırtı olmadan onu ikinci kez alabilirsiniz.

Google Voice Search geniş bir yelpazede konuşma tanır dilleri yerel varyasyonlar dahil, (örneğin, İngilizce için farklı seçenekler şunlardır: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Hindistan, Yeni Zelanda ve Güney Afrika.

Not :Ayrıca bu uygulama sesi yazıya dönüştüren program ve translateler için gereklidir.
EYLÜL 2015 SÜRÜMLERİ


NAVİGASYON SYNGIC


NAVİGASYON İGO PRİMO


Bu Bilgi Kaynağı:
http://teknolojitek.com/android-uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-islemi-rootsuz-1013.html

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...